Charakteristický.
1. Široké napětí
2. Malá velikost, nízká hmotnost
3. Vysoký světelný efekt, dlouhá životnost lampy
Nedostatek:
a. Teplota barev není konstantní, barva má odchylku.
b. Po spuštění má jas jev zpoždění.
Vlastnosti:
Nízký výkon, vysoká účinnost osvětlení, dlouhá životnost.
Více rozhraní na výběr, lze kombinovat s různými optickými vlákny.
Časovač ukazuje pracovní čas, bezpečný a spolehlivý, práce zaručena.
Aplikace:Lékařský zdroj studeného světla (pro krátký zdroj studeného světla),Průmysl:produkty test
Lékařské: gynekologie, ORL, anorektální, všechny druhy endoskopie
Parametry produktu.
| Napětí | 90% 7e240V 50Hz% 7e60Hz |
| Příkon | Menší nebo rovno 100 VA |
| Výkon lampy | 50W*1 |
| C.T. | 4500K/6000K |
| Osvětlení | 4,000,000lx |
| Životnost lampy | 2000h |
| Typ zabezpečení | třída jedna, typ BF |
| N.W. | 1,74 kg |
| Rozměry | 80*165*140(mm) |
| Velikost balení | 330 * 285 * 245 (mm) |
| Obalový materiál | Lepenková krabice |





Populární Tagy: zdroj studeného světla pro endoskopovou kameru, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, levné, koupit, cena, dobrá kvalita












