Souhrn výkonu.
1.Podle vlastností žárovky světelný zdroj přijímá adaptivní elektrický řízený spínací obvod, který poskytuje stabilní napětí a širokou adaptaci.
2. Intenzita světelného výkonu závisí na nastavení jasu na ovládacím panelu.
3. Zdroj studeného světla přijímá ventilátor v sérii se silným chladicím designem, umožňuje úplné odvádění tepla, aby byl zajištěn stabilní výkon zdroje studeného světla v dlouhé pracovní době.
Parametry produktu.
| Napětí | 90% 7e240V 50Hz% 7e60Hz |
| Příkon | Menší nebo rovno 100 VA |
| Výkon lampy | 50W*1 |
| C.T. | 4500K/6000K |
| Osvětlení | 4,000,000lx |
| Životnost lampy | 2000h |
| Typ zabezpečení | třída jedna, typ BF |
| N.W. | 1,74 kg |
| Rozměry | 80 * 165 * 140 (mm) |
| Velikost balení | 330 * 285 * 245 (mm) |
| Obalový materiál | Lepenková krabice |



Populární Tagy: mikroskop osvětlení led zdroj studeného světla, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, levné, koupit, cena, dobrá kvalita












