Vybavení nemocnice Elektrické křeslo pro ORL pacienta
| Parametry | |
| Napájení | 220V, 50/60Hz |
| Moc | 230W (max) a nízká spotřeba energie, úspora energie |
| Otáčení | 180 stupňů ručním nastavením |
| Opěrka zad | Upravit od 90-135 stupně |
| Velikost | 790x750x1335 (mm) |
| Hrubá hmotnost | 112 kg |
| Čistá hmotnost | 80 kg |
| Pod tlakem váhy | 250 kg (max.) |




FAQ.
1. Jakou máte certifikaci?
CE a ISO.
2.Můžete poskytnout službu OEM?
Ano. Podporujeme podmínky přizpůsobení OEM, ODM.
3. Jak dlouhá je dodací lhůta?
Je to podle množství. Obecně je to 3-7 dní po odeslání platby.
4. jak můžeme zaručit kvalitu?
Vždy předvýrobní vzorek před hromadnou výrobou děláme a
Vždy konečná kontrola před odesláním.
5. proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?
Protože naše kvalita je nejlepší ve srovnání s cenami ostatních.
Populární Tagy: nemocniční zařízení elektrické ent pacientské křeslo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, levné, koupit, cena, dobrá kvalita












