Oční vyšetřovací chirurgická hlavová lampa
Popis výrobku.
1.JLD-300LED světlomet může poskytnout dokonalý bílý studený paprsek a mít dokonalý efekt na místní osvětlení. Doktor může snadno upravit velikost a jas bodu.
2.LED lékařský světlomet široce používaný v mikrografické chirurgii, plastické chirurgii, ORL chirurgii, zubní chirurgii, spinální chirurgii, gynekologii a anorektální chirurgii, veterináři, ortopedii atd.
Funkce
1.LED osvětlení, denní světlo a bezdrátové dvojité napájení
2. Světelný bod a jas jsou nastavitelné, vhodné pro různá vyšetření
Design: Bezdrátový design, pohodlné nošení
Funkce: Rychlá výměna napájecího zdroje, nastavitelný jas a světelný bod, lze použít s lupami
Variabilní funkce: Proměnná barvy vzhledu
Použití: lékařská stomatologie, ORL, chirurgická operace
Parametr produktu.
Specifikace
| Vstupní napětí | AC90~240V 50-60Hz |
| Příkon | Menší nebo rovno 5VA |
| Výkon lampy | LED 3W |
| C.T. | 5500±500K |
| Osvětlení | 20,000Lux |
| Život lampy | 50000h |
| CRI | 80 |
| DC nabíjení | 5h |
| Doba napájení stejnosměrným proudem | 4h/2h |
| Pracovní vzdálenost | 420 mm |
|
Velikost bodu |
10-110 mm |
|
šířka |
160-190 mm |
| Hloubka | 700-130 mm |
|
Nastavení jasu |
ANO |
| Velikost balení | 205 * 190 * 127 mm |
| Záruka | 12 měsíců |
Detailní fotky.





Populární Tagy: ent vyšetřovací chirurgická čelovka, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, levné, koupit, cena, dobrá kvalita












