JLD-300ORL čelovka pro lékařskou všeobecnou chirurgii
JLD-300LED světlomet může poskytnout dokonalý bílý studený paprsek a má dokonalý účinek na místní osvětlení. Lékař může snadno upravit velikost a jas bodu..Ledický lékařský světlomet LED široce používaný v mikrografické chirurgii, plastické chirurgii, ORL chirurgii, zubní chirurgii, chirurgie páteře,gynekologie a anorektální chirurgie,Vet,ortopedie.atd.
Funkce
1.LED osvětlení, denní světlo a bezdrátové dvojité napájení
2. Světelný bod a jas jsou nastavitelné, vhodné pro různá vyšetření
Design: Bezdrátový design, pohodlné nošení
Funkce: Rychlá výměna napájecího zdroje, nastavitelný jas a světelný bod, lze použít s lupami
Variabilní funkce: Proměnná barvy vzhledu
Použití: lékařská stomatologie, ORL, chirurgická operace
Specifikace
| Vstupní napětí | AC90% 7e240V % 7b% 7b2% 7d% 7dHz |
| Příkon | Menší nebo rovno 5VA |
| Výkon lampy | LED 3W |
| C.T. | 5500±500K |
| Osvětlení | 20,000Lux |
| Život lampy | 50000h |
| CRI | 80 |
| DC nabíjení | 5h |
| Doba napájení stejnosměrným proudem | 4h/2h |
| Pracovní vzdálenost | 420 mm |
|
Velikost bodu |
10-110 mm |
|
šířka |
160-190 mm |
| Hloubka | 700-130 mm |
|
Nastavení jasu |
ANO |
| Velikost balení | 205 * 190 * 127 mm |
| Warrenty | 12 měsíců |
Parametry baterie:
| Pracovní čas | 4 hodiny |
| Kapacita baterie | 2200mA/1500mA |
| Hmotnost | 80g |
Detailní fotky



Obal

profil společnosti



Populární Tagy: lékařská všeobecná chirurgie ent čelovka, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, levné, koupit, cena, dobrá kvalita












